Smoby

Smoby

Компанія була заснована в 1924 році під назвою Moquin-Breuil і спеціалізувалася на виготовленні трубок для куріння тютюну. У 40-х роках сімейний бізнес був переорієнтований на дизайн пластикових предметів для будинку. І тільки в 1970 році компанія бере назву Smoby і починає займатися виробництвом дитячих іграшок.

Першим був викуплений французький бренд Superjouet. Це принесло додаткову популярність і прибуток. Окрилені успіхом, в 90-х роках керівники компанії вирішили придбати заводи компанії Ecoiffier. З тих пір це був головний бренд компанії. Виконані з хорошого пластика іграшки користувалися успіхом в Європі. Під брендом Smoby випускаються іграшки з високоміцного пластика, який витримує морози до -25 градусів.

У 2003 році компанія придбала Majorette-Solido, під маркою якого виробляють іграшкові машинки і мотоцикли. У 2005 році компанія Berchet так само увійшла до складу Smoby. Під маркою Berchet проводилися пластикові будиночки і гірки, які згодом стали випускатися під брендом Smoby.

З кожним роком компанія збільшує різноманіття іграшок для хлопчиків і дівчаток, розширюючи асортимент своєї продукції. Багаторічний досвід виробництва під цією маркою позначається на чудовій якості виконання, використання передових технологій і тільки нетоксичних екологічно безпечних матеріалів.

Під брендом Смобі випускаються педальні трактори з причепами та велосипеди для малюків, що відрізняються відмінною якістю, надійністю і цікавим дизайном. Також пропонуються різні каталки для маленьких дослідників, виконані як розвиваючі, наприклад, каталки-сортери. Непосидючих хлопців не залишать байдужими популярні беговел, триколісні та двоколісні самокати, оформлені в мультяшному стилі, каталки-квадроцикли.


Немає жодного товару.